No Dan FK Atmosfera Mazeikiai V1

Bendradarbiavimo pradžia su futbolo klubu „Atmosfera“

Mes didžiuojamės bendradarbiavimo ir paramos vietos futbolo klubui „FK Atmosfera“ pradžia. Pasirašius sutartį, „NorDan UAB“ ateinantiems dvejiems metams tapo vienu iš pagrindinių rėmėjų, padėsiančiu didinti žinomumą bei skatinti futbolą Mažeikių mieste. Be to, prisidėsime ir prie pirmos mergaičių iki 12 metų amžiaus komandos įsteigimo.

Mes džiaugiamės dalyvaudami atkuriant futbolo populiarumą Mažeikiuose, taip pat galėdami prisidėti prie talentų ugdymo ir aktyvaus gyvenimo būdo populiarinimo tarp mūsų darbuotojų bei vietinėje bendruomenėje. Tvirtai tikime ir visapusiškai remsime klubo ilgalaikius tikslus pirmos lygos turnyruose Lietuvoje. Be to, kartą per metus bus rengiamas tarptautinis jaunių futbolo turnyras „NorDan“ taurei laimėti. O visų svarbiausia – mes tikimės kartu patirti puikias „FK Atmosfera“ klubo komandų kelionės į sėkmės viršūnę akimirkas ir jomis pasidalinti!

Su šia iniciatyva mes jungiamės prie kitų „NorDan“ grupės įmonių, kurios tradiciškai jau daug metų remia įvairius sporto renginius, atletus ir komandas visoje Skandinavijoje ir Europoje.

saus. 22, 2021
Grįžti atgal

NorDan · Rinkoje pirmaujanti langų ir durų gamintoja