ND Eco digital summary FB IN 1200x628px no txt

2020 metų įžvalgos

Įžengus į 2021 metus, dalinamės praėjusių metų apžvalga ir svarbiausiais momentais.

2020-ieji mums buvo kupini iššūkių ir tuo pačiu stebėtinai sėkmingi dėka pandemijos situacijos suvaldymo įmonės viduje, pasiekimų tvarumo srityje, didesnės aplinkai draugiško uPVC ir aliuminio sistemų gamybos apimties bei mūsų starto naujose rinkose – Airijoje, JK ir Danijoje.

  • uPVC. Nuo tada, kai rinkoms pristatėmė langų ir durų sistemas su perdirbtu plastiku, jiems pagaminti sunaudojome profiliu su 19,6 tonų perdirbto uPVC, to rezultatas – 39,2 tonomis sumažintos CO2 emisijos lyginant su neperdirbto plastiko profilių gamyba.
  • Aliuminis. Naudodami „Hydro“ aliuminio profilių lydinius – CIRCAL, kurį sudaro 75 % jau panaudoto ir perdirbto aliuminio (14,5 tonų per metus), ir REDUXA, pagamintą naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius (135 tonos per metus) – mes atitinkamai sumažinome CO2 emisijas iki 209 ir 1715 tonų. Susidarė įspūdingos 1924 tonos per metus, lyginant su pasauliniu CO2 emisijų vidurkiu gaminant gryno aliuminio profilius, kurių kilogramo pagaminimas išskiria 16,7 kg CO2.

2021 metai bus labai svarbūs siekiant išlaikyti mūsų susitelkimą plečiant tvarių uPVC ir aliuminio langų bei durų gamybą. Tvarumas yra mūsų pažadas ir vienas iš kertinių „ecoDigital Ready“ strategijos pamatų „NorDan“ grupėje. Be to, mes tęsime investavimą į savo gamyklos ir administracijos pastatų renovaciją, siekdami padidinti energetinį efektyvumą. Integruoti saulės kolektoriai pagamins iki 20 % mūsų metinio elektros poreikio. Be to, šios investicijos prisidės prie mūsų darbuotojų gerovės ir pasitenkinimo darbu.

saus. 19, 2021
Grįžti atgal

NorDan · Rinkoje pirmaujanti langų ir durų gamintoja